3. Георги Миланов даде асистенция за втори пореден успех на ЦСКА в първенството (ВИДЕО)

Българският халф изработи първия гол, ЦСКА победи Волга с 2:1

Сърбинът Зоран Тошич донесе втора поредна победа за ЦСКА (Моксва) в Премиер лигата на Русия след 2:1 над Волга в първа среща от 15-ия кръг. Георги Миланов започна като титуляр и се прояви с хубава асистенция за Сейду Думбия при първия гол в мача.

Трите точки бетонираха „армейците” на 4-о място до края на този кръг, но със своите 27 ЦСКА все още изостава на 8 точки от лидера Зенит.

На стадион „Локомотив” в Нижни Новгород домакините нямаха нито едно реми преди този мач – 4 победи и 4 загуби.

След половин час игра Бибилов центрира при корнер за домакините, трима „армейци” се разминаха и на втора греда нападателят от Ямайка Лутън Шелтън лесно простреля мрежата за 1:0 в полза на Волга.

Авансът издържа кратко и Георги Миланов блесна в 34-ата минута. Футболист №1 на България за миналата година направи двойно подаване отляво с Ахмед Муса, напредна и със шпагат центрира остро за Сейду Думбия на задната греда, където котдивоарецът подложи крак за 1:1.

В 69-ата минута Леонид Слуцки направи двойна смяна. Георги Миланов и Ахмед Муса бяха заменени, а на терена се появиха Стивън Цубер и Расмус Елм.

Победният гол за ЦСКА падна 18 минути преди края на редовното време. Георги Шенников центрира отляво, Думбия направи неуспешен опит за задна ножица, Кейсуке Хонда нацели гредата, но при добавката Зоран Тошич бе точен за 2:1.

ЦСКА е 4-и с 27 точки, а Волга е на осмо място със 17 точки.

Кой е големият фаворит в Лигата на нациите?

Испания защитава трофея в турнира на УЕФА

Лекар с тежка прогноза за Дани Карвахал

Десният бек на Реал Мадрид получи тежка контузия по време на мача с Виляреал

Гатузо №1 в Хърватия за месеца

Отборът на Гатузо Хайдук Сплит постигна убедителна победа срещу Шибеник с 4:0

Играч на Порто със страхотен жест към момче, което връща топките

Нико Гонсалес, който беше избран за играч на мача с Брага, връчи статуетката си на дете

Хвалят наш национал в Турция

Българското крило Здравко Димитров е едно от трите нови попълнения, които се включват най-добре, пише вестник yeniasir.com.tr

Луис Енрике доволен от старта на сезона след равенството на ПСЖ с Ница

Треньорът на Пари Сен Жермен Луис Енрике е отпимист за тима си

Треньорът на Жирона хвали вратаря и критикува отбора

Благодаря на Господ и на Гасанига, каза Мичел

Българският национал Росен Божилов дебютира в Белгия

19-годишният Божинов влезе в добавеното време при успеха с 3:0 срещу гостуващия Серкъл Брюж

Мениджърът на Тотнъм след 2:3 от Брайтън: Ужасна загуба

Мениджърът на Тотнъм Анге Постекоглу обяви, че представянето на отбора му във второто полувреме при загубата от Брайтън с 2:3 е било "неприемливо"