3. Георги Миланов игра едно полувреме при победа на ЦСКА Москва (ВИДЕО)

Георги Миланов игра едно полувреме при победа на ЦСКА Москва (ВИДЕО)

Живко Миланов записа пълни 90 минути при поражението на Том Томск с 1:2 от руския шампион

Българският национал Георги Миланов стартира като титуляр за ЦСКА Москва при победата с 2:1 като гост на Том Томск в среща от шестия кръг на руската Премиер Лига. Бившият полузащитник на Литекс бе сред стартовите 11 на руския шампион и остана на терена до почивката, когато бе заменен от сърбина Зоран Тошич.

Живко Миланов пък изигра пълни 90 минути за Том Томск, докато другият български бранител в състава на домакините – Пламен Николов, остана цял мач на резервната скамейка на своя отбор.

Резултатът в двубоя на стадион „Труд” в Томск бе открит от Игор Портнягин в 30-ата минута. При аванс от едно попадение в полза на Том Томск дойде и краят на първото полувреме. През втората част обаче ЦСКА Москва осъществи обрат, отбелязвайки два гола, и по този начин се поздрави с победата. Сейду Думбиа бе точен за 1:1 в 52-ата минута, а в 58-ата Ахмед Муса оформи крайното 2:1.

След тази победа ЦСКА Москва се изкачи на върха в подреждането на руското първенство, като има точка повече от втория Ростов, който обаче е с мач по-малко. Том Томск остава на дъното на класирането с 6 загуби от 6 изиграни мача.

Балотели пред завръщане в Серия А

Нападателят Марио Балотели е пред завръщане в Серия А

Вратар отказа повиквателна от Нагелсман

Вратарят на Фулъм Бернд Лено заяви, че е отказал поканата на националния селекционер на Германия Юлиан Нагелсман