3. Германия победи Русия с 2:1

Германия победи Русия с 2:1

Германия победи Русия с 2:1 в световна квалификация от група 4 на зона "Европа". Мачът се игра в Дортмунд пред повече от 80 000 зрители. Домакините започнаха силно мача и в 9-та минута вече водеха с 1:0 с попадение на Подолски. То стана след красива акция на тримата асове на Байерн - Подолски, Клозе и Швайнщайгер. Вторият гол бе отбелязан от капитана Михаел Балак, който с глава увеличи преднината на своя тим в 28-та минута.

Германия победи Русия с 2:1 в световна квалификация от група 4 на зона "Европа". Мачът се игра в Дортмунд пред повече от 80 000 зрители. Домакините започнаха силно мача и в 9-та минута вече водеха с 1:0 с попадение на Подолски. То стана след красива акция на тримата асове на Байерн - Подолски, Клозе и Швайнщайгер. Вторият гол бе отбелязан от капитана Михаел Балак, който с глава увеличи преднината на своя тим в 28-та минута. През второто полувреме Русия успя да намали резултата. Това направи Аршавин в 51-та минута след асистенция на Анюков. Две минути преди края отново Аршавин имаше възможност да изравни, но топката срещна гредата след диагоналния му удар. Германия е лидер в класирането със 7 точки от 3 мача, докато руснаците са четвърти с 3 точки в 2 мача.

Атлетик Билбао надви Леганес в отложен мач от Ла Лига (ВИДЕО)