3. Героят Стилиян Петров се завърна на терена с гол (ВИДЕО)

Героят Стилиян Петров се завърна на терена с гол (ВИДЕО)

Неговият Уайчъл Уондърърс спечели с 5:3, Стенли се шегува и раздава автографи след двубоя

Бившият капитан на българския национален отбор, Астън Вила и Селтик Стилиян Петров отново се забавлява на футболния терен. Стенли пребори левкемията, а сега носи номер 10 на гърба си за отбора на Уайчъл Уондърърс, който се състезава в лигата за играчи над 35 години. Петров навърши 35 през юли.

„Уондърърс" играят в премиер лигата на Централен Уоруикшайър. Стилиян Петров се разписа за победа с 5:3 на неговия отбор.

„Играх 90 минути и физическото ми състояние се подобрява, но трябва да съм търпелив”, коментира бившият национал, цитиран от Birmingham Mail.

Стилиян е най-известното име в тима на Уайчъл и коментира разликите между футбола на най-високо ниво и сегашния му опит.

„Тук играеш на всяка позиция, на която може да си полезен в мача. В този мач на всеки 10 минути различен човек ме пазеше персонално”.

Петров беше с широка усмивка, доволен, че въобще има шанса да играе отново футбол. Голът му също видимо му достави голямо удоволствие.

„Може би Sky Sports ще излъчи моя гол. Винаги ме питат за автографи и снимки след мачове. Срещам се с фенове на Вила и е чудесно да си говоря с тях. Ще играем пак следващата неделя, но не ме питайте срещу кого”, в отлично настроение заяви Стан.
Аугсбург надви Гладбах с 2:1 и взе втората си победа за сезона (ВИДЕО)

Кристоф Щьогер вкара почетният гол за гостите, но той не бе достатъчен за частичен обрат

Погба: Кошмарът свърши

Френският халф наруши мълчанието си около допинг скандала

Наполи мина и през Комо с 3:1, за да оглави Серия А (ВИДЕО)

Новакът успя да стигне до 1:1 на почивката, но капитулира след нея

Спалети обяви националите на Италия за Белгия и Израел

Името Малдини отново ще облече екипа на "Скуадра Адзура"

Артета хвали постоянството на Арсенал

Мениджърът на "топчиите" е доволен от добрата форма на отбора му от старта на сезона