3. Голове на наемник носят успех на Прандели в дебюта му начело на Валенсия (ВИДЕО)

Марио Суарес се разписа и в двете полувремена за третата победа на "прилепите" в Примера

Марио Суарес вкара и двата гола за Валенсия при третия успех на „прилепите” за сезона – 2:1 като гост на Спортинг Хихон в осмия кръг. Така новият треньор на Валенсия Чезаре Прандели дебютира с победа.

В седмата минута Родриго получи по десния фланг, умело изчака и пусна в наказателното поле, Дани Парехо чудесно пропусна между краката си, а зад него Марио Суарес с десния крак опъна близкия десен ъгъл за 1:0. Голът е първи за халфа след идването му от Уотфорд това лято под наем.

Хихон изравни в 41-ата минута, когато Исма Лопес центрира отляво, а Карлос Кастро засече безпощадно с глава в далечния десен ъгъл.

В средата на втората част Парехо пусна меко центриране от фаул в наказателното поле, халфът на домакините Серхио Алварес с глава изби право към Марио Суарес, а той отблизо овладя и със злоба заби от воле под гредата – 2:1 и победа за Валенсия.

Валенсия дръпна на 14-о място с 9 точки, а Спортинг Хихон остана със 7 на 18-а позиция.

Северна Ирландия повика нападател за мача с България

Селекционерът на националния отбор на Северна Ирландия Майкъл О'Нийл повика снощи още един нападател за предстоящите два мача от турнира на УЕФА Лига на Нациите