3. Гуардиола: Тази загуба ще ни бъде за урок

Гуардиола: Тази загуба ще ни бъде за урок

Ние не сме тук, за да бъдем непобедими, тук сме, за да станем шампиони, допълни спецът

Мениджърът на Манчестър Сити Джосеп Гуардиола прие философски загубата с 0:2 от Челси.

Това бе първо поражение за “Гражданите” в Премиър лийг от началото на сезона. Испанският специалист смята, че това ще е добър урок за неговите играчи.

“В първите 8-10 минути на второто полувреме Челси бе по-добрият отбор, но след това и през първото полувреме ние бяхме фантастични.

За мен е радващо да бъда треньор на тези играчи. Ние не спряхме да атакуваме, отнехме доста топки, имахме достатъчно положения, но за съжаление не се получи. Но това ще ни бъде добър урок.

Мачът бе на ниво Шампионска лига. Челси имаше едно положение и вкара един гол. Те действаха много умно. Подобни неща ще се случват все по-често в големите мачове. Ние не сме тук, за да бъдем непобедими, тук сме, за да станем шампиони”, заяви Гуардиола.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

НА ЖИВО: Интер - Милан 1:2

Следете тук Дерби дела Мадонина

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1