3. Гуардиола: Влязохме в мача след почивката

Гуардиола: Влязохме в мача след почивката

Имахме няколко шанса през първото полувреме, но може би финалният пас липсваше, коментира наставникът на Барселона

Наставникът на Барселона Пеп Гуардиола не бе доволен от представянето на своя тим по време на първото полувреме на мача на каталунците с Байер Леверкузен. Двубоят от осминафиналите на Шампионската лига се проведе късно снощи на „Бай Арена” и приключи при резултат 3:1 в полза на испанския тим.

”Имахме няколко шанса през първото полувреме, но може би финалният пас липсваше. Втората част бе по-добре, използвахме пространството по-добре, след като поведохме. Опитахме се да подобрим играта ни. Но играехме като гост и влязохме в мача след почивката”, коментира Гуардиола.

”Когато се изправяш срещу германски отбори, тогава не разполагаш с контрола, нямаш владението и получаваш много проблеми, защото те са физически по-силни и са много добри. През втората част играхме по начин, който не бе много интересен за нас, но сме щастливи, че вкарахме три гола далеч от дома”, допълни наставникът на каталунците.

Шефът на съдиите в Англия призна: Червеният картон на Фернандеш беше грешка