3. Хеттрик на Соланке за Борнемут вгорчи дебюта на Санто начело на Нотингам (ВИДЕО)

Специалистът започна начело на Форест с драматично поражение с 2:3

Новият мениджърът на Нотингам Нуно Еспирито Санто дебютира с драматична домакинска загуба с 2:3 от Борнемут в среща от 18-ия кръг на английската Висша лига.

Ситуацията за домакините рано-рано стана тежка, след като Уили Боли беше изгонен за два жълти картона.

Въпреки това, Антъни Еланга даде аванс на Форест две минути след почивката, но гостите обърнаха с две попадения на Доминик Соланке в 51-ата и 58-ата минута.

Крис Ууд изравни на Нотингам и изглеждаше, че домакините ще вземат точка, но в добавеното време Соланке оформи своя хеттрик и донесе победата за Борнемут.

Така Нотингам продължава негативната си серия във Висшата лига и остава 17-и на две точки от зоната на изпадащите. Борнмут пък вече е 11-и с 22 пункта.

Атлетик Билбао надви Леганес в отложен мач от Ла Лига (ВИДЕО)