3. Ибрахимович върна Швеция в битката за класиране на Мондиал 2010 - 2:1 срещу Унгария

Националният отбор на Швеция постигна изключително ценна победа с 2:1 над тима на Унгария. Това бе квалификационна среща за Мондиал 2010, която се игра на стадион „Ференц Пушкаш” и бе от програмата на група 1 от зона Европа.

Срещата започна много добре за гостите, които излязоха напред в резултата още в 8-та минута. Тогава бранителят Олаф Мелберг успя да засече центриране от ъглов удар и така откри – 1:0. Домакините от Унгария получиха правото да изпълнят дузпа в 79-ата минута, което буквално втрещи гостите. Зад топката застана Хуштци и хладнокръвно успя да изравни, пращайки публиката на „Ференц Пушкаш” в екстаз. В даденото от съдията продължение нападателят на Барселона Златан Ибрахимович успя да вкара победното попадение в мача, след като се възползва от грешка в отбраната на унгарците.

След това поражение Унгария все пак запази 2-то си място като има спечелени 13 точки. Гостите от Швеция пък са 3-и с актив от 12.

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

НА ЖИВО: Интер - Милан 1:1

Следете тук Дерби дела Мадонина

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1