3. Игуаин изстреля Юве на върха, нов провал за Милан (ВИДЕО)

Игуаин изстреля Юве на върха, нов провал за Милан (ВИДЕО)

"Росонерите" загубиха 4-то поредно дерби в Италия и вече са на 12 точки от върха

Ювентус победи Милан с 2:0 на "Сан Сиро" и си извоюва поне временно първата позиция в Серия "А". Двата гола за тима на Масимо Алегри отбеляза Гонсало Игуаин.

"Бианконерите" се изравниха по точки с Наполи, но отборът на Маурисио Сари има да играе домакинство срещу Сасуоло в неделя. Загубата беше поредна за Милан в дерби през този сезон.

Тимът на Винченцо Монтела загуби от Лацио (1:4), Рома (0:2) и Интер (2:3). Освобождаване на наставника от поста изглежда все по-вероятно в близките дни, въпреки победата над Киево с 4:1 през седмицата.

Ювентус изигра мача методично и не изпита трудностти да поведе, а след това и да контролира развоя на срещата. Резултатът беше открит от Игуаин в 23-та минута. Аржентинецът вкара 100-ия си гол в Серия "А" след пас на Паоло Дибала и удар от границата на наказателното поле.

Бившият стрелец на Наполи вкара втория си гол в 64-та минута. Той получи от Асамоа и с идентичен удар, но по-отдалеч прониза за втори път Джанлуиджи Донарума.

Поражението е 5-то за Милан от началото на сезона и "росонерите" остават на 8-мо място с 16 точки. Те обаче могат да бъдат задминати потенциално от 3 отбора след предстоящите мачове.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1