3. Игуаин за претенциите на Валенсия: Топката ме удари в гърдите, не в ръката (видео)

Преценете сами дали имаше дузпа за Валенсия в последната минута на мача с "белия балет"

Нападателят на Реал Мадрид сподели своето мнение за много спорния момент в края на драмата между „кралския клуб” и Валенсия в събота вечер. „Белия балет” спечели на „Местая” с 3:2 и нанесе първа загуба на „прилепите” на техен терен през този сезон.

В последната минута на мача при 2:3, играчите на Валенсия заобиколиха рефера Тейшейра Витиенес и поискаха дузпа след удар, който се удари в Игуаин. Според футболистите и феновете на Валенсия аржентинецът игра с ръка и трябваше да има дузпа, която щеше да позволи на тима да се добере до хикса.

Самият „Пипита” заявява, че е невинен и съдията е взел правилното решение да не отсъди нищо. „Ситуацията се разви много бързо, но топката ме удари в гърдите. А когато топката те удари там, това не е дузпа”, категоричен е Игуаин.

„Мачът беше много труден и беше важно за нас да спечелим.”.

Вратарят Икер Касияс също обяснява по подобен начин случката. „Видях всичко много добре. Топката го удари в гърдите. Напрежението винаги е голямо в края на мача, но това беше чиста игра и няма какво повече да кажа. В края на мача всички са изнервени. Важното е, че взехме важни три точки”.

Вижте видеото преценете сами дали имаше игра с ръка и дузпа!

Луис Енрике: Дембеле става все по-добър