3. Илиан Илиев-младши с дебютен успех в Гърция

Илиан Илиев-младши с дебютен успех в Гърция

Българският национал титуляр за Кифисия при 2:1 над Атромитос

Българският национал Илиан Илиев отново беше титуляр за Кифисия, като този път тимът му спечели с 2:1 срещу Атромитос в двубой от 3-ия кръг на гръцкото първенство.

Илиев остана на терена до 82-рата минута, когато беше заменен от бившия гръцки национал Сотирис Нинис.Тимът на българина получи неочакван бонус, след като в 36-ата минута Атромитос остана с 10 души на терена заради червен картон на Лауренс де Бок.Две минути след това Кифисия поведе, а точен бе Огнен Ожегович.

В 69-ата минута Антонио Папасавас удвои.До края гостите стигнаха до почетно попадение, дело на Лукас Асеведо, но то не им помогна да избегнат загубата.

Успехът, който е първи за Илиев и компания, помогна на новака в гръцкия елит да се изкачи до 8-ото място в таблицата с 3 точки от 3 мача.

Удинезе обърна Парма от 0:2 като гост