3. Илиан Илиев титуляр срещу Олимпиакос

Илиан Илиев титуляр срещу Олимпиакос

Драматична загуба за тима на българина

Българският национал Илиан Илиев-младши започна като титуляр за Кифисия, а тимът му записа драматично поражение с 2:3 от Олимпиакос в мач от 18 кръг на гръцкия елит.

Бившият играч на Черно море остана на терена до 65-ата минута, когато бе заменен от Виктор Клонаридис, след като току-що тимът му бе изравнил за 2:2.

Гостите от Пирея поведоха набързо с 2:0 след попадения на Георгиоус Масурас и Фран Наваро от дузпа.

Драмата тепърва предстоеше, след като в самия край на първата част Иван Маличевич намали, а след почивката Огнян Озегович изравни от дузпа.

Пет минути преди края на срещата Юсеф Ел-Араби измъкна Олимпиакос от издънката.

В класирането Кифисия, където Илиев играе под наем от Аполон Лимасол, е на последно място с 12 точки, а Олимпиакос е с 35, но заема незавидната 4-а позиция.