3. Испания се позабавлява и заби осмица (ВИДЕО)

Испания се позабавлява и заби осмица (ВИДЕО)

"Ла Фурия Роха" е на победа от Мондиала

Испания победи с 8:0 Лихтенщайн като гост в мач от група "G" на световните квалификации за Мондиал 2018 в Русия.

"Ла Роха" оправда очакванията с множество голове, които паднаха с лекота. С по два гола се отчетоха нападателите Йаго Аспас и Алваро Мората. С победата си испанците събраха 22 точки и са с 3 пред Италия. Победа в следващия кръг при домакинството на Албания ще потвърди класирането на Мондиала.

Първият пирон в ковчега на Лихтенщайн беше забит още в третата минута. Серхио Рамос реализира с глава след центриране на Давид Силва.

Вторият гол падна в 15-та минута и негов автор бе Алваро Мората. Иниеста направи двойно с Иско и след това центрира към нападателя на Челси. Последният не сгреши от близо с глава.

Класическият резултат беше оформен само минута по-късно от героя на мача с Италия - Иско. Голът обаче изцяло трябва да тежи на съвестта на вратаря на домакините Петър Йеле. Той не успя да уцели топката и я подари на Мората. Играчът на Челси даде асистенцията на Иско.

Четвъртото попадение дойде в 39-та минута. Давид Силва го реализира чрез страхотно изпълнение на пряк свободен удар.На почивката Хулен Лопетеги направи двойна смяна - пусна в игра Йаго Аспас и Начо.

На Аспас му бяха нужни само 5 минути да открие сметката си и да направи 5:0. Мората отправи удар с глава и топката се отби в гредата. Нападателят на Селта вкара от добавката.Самият той подаде на Мората за 6-ия гол в 54-та минута. Стрелецът на Челси получи непосредствено пред вратаря и вкара с лекота.

Седмият гол беше и вторият на Аспас. Той беше реализиран в 63-та минута. Последното осмо попадение падна в последните секунди на срещата. Максимилиан Гьопел си отбеляза автогол след центриране на Жерар Деулофеу.
Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач

Отборът на Мъри победи Сивасспор

Бившият треньор на ЦСКА Саша Илич бе уволнен от Пари НН (ВИДЕО)

Руският клуб изписа сърбина за слаби резултати

Тиаго Мота разкри как Юве ще се справи без Бремер

Всички в ще дадат нещо повече на терена заради контузията му, смята треньорът на „бианконерите“

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)