3. Испания стартира защитата на титлата с успех над Чехия (ВИДЕО)

Испания стартира защитата на титлата с успех над Чехия (ВИДЕО)

Комбинация с марка „Барселона” донесе победата на „Ла Фурия” с 1:0

Испания започна с победа участието си на европейското първенство. Отборът на селекционера Висенте дел Боске победи с 1:0 Чехия в среща от Група D. Испанците доминираха през цялото време, но си осигуриха трите точки едва в края на мача чрез попадение на Жерар Пике.

С този успех „Ла Фурия” прекрати негативния серия – до този момент тимът не беше печелил на 13-и юни.

Испания владееше 67% топката от игровото време и създаде куп положения. Единственият гол падна в 87-ата минута, когато Андрес Иниеста центрира към Пике и защитникът с глава не остави никакви шансове на Петер Чех, който направи няколко много класни спасявания в хода на срещата.

Отборът на Чехия предимно се защитаваше, като първото си по-опасно положение тимът създаде чак в 45-ата минута. Тогава Несид отправи силен удар, но Давид Де Хея бе на мястото си и спаси.

През второто полувреме в 65-ата минута Гебре Селасие отправи коварен удар и се наложи Сеск Фабрегас изчисти от голлинията.

ОБЗОР: Селта и Райо бият като гости в Испания (ВИДЕО)

Вижте всички резултати, програма и класиране в Ла Лига

Майнц удари новака Санкт Паули (ВИДЕО)

С класическото 3:0 в мач от VI кръг на Бундеслигата

Евертън и Нюкасъл се занулиха в мач с отменен гол и пропусната дузпа (ВИДЕО)

Двата тима не си отбелязаха голове

Аталанта разби Дженоа след хеттрик на Ретеги (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха опонента си с 5:1

Милан ще се опита да се справи с Фиорентина със състава от мача с Интер

Отборът залага на сигурното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)

Отборът на Мъри победи Сивасспор

Бившият треньор на ЦСКА Саша Илич бе уволнен от Пари НН (ВИДЕО)

Руският клуб изписа сърбина за слаби резултати

Тиаго Мота разкри как Юве ще се справи без Бремер

Всички в ще дадат нещо повече на терена заради контузията му, смята треньорът на „бианконерите“

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)