3. Италия стана за резил и след издънка в Северна Ирландия ще играе бараж за Мондиала (ОБЗОР)(ВИДЕО)

Англия вкара 10 гола на Сан Марино, вижте и останалите резултати и голмайстори от квалификациите

Италия не успя да преодолее Северна Ирландия в решителния сблъсък за място на Мондиал 2022, завършвайки при резултат 0:0 в последен мач за двата отбора, игран в Белфаст.

Очаквано, "Скуадра адзура" започна по приличен начин двубоя и стигна до първото си положение в 9-та минута. Джовани Ди Лоренцо намери пространство за изстрел, но Бейли Пикок-Фаръл успя да избие без проблем.

Гостите продължиха да притискат своя съперник. При поредната атака Барела се оказа в засада и не последва нищо. В 31-ата минута Киеза нахлу отдясно в наказателното поле и стреля, но ударът му не затрудни Пийкок-Фаръл. Стражът на домакините на два пъти отрази удари в последвалите минути - първо на Инсиние, а след това и на Киеза, който обаче се оказа в засада.

До края на частта обаче попадение не падна, а като цяло и домакините нямаха чак толкова проблеми с това да овладеят съпротивата на своите гости.

През втората част интензвиността и прецизността в действията на италианците допълнително намаляха, а нещата във финалната третина просто не се получаваха. Федерико Киеза пропусна добър шанс в 65-та минута след комбинация с Берарди, но ударът му мина встрани.

Албания - Андора 1:0

Страхотен гол на Мбапе поведе Реал към успех над Селта (ВИДЕО)

"Белия балет" спечели гостуването си във Виго с 2:1

Лацио си заби автогол в края и поднесе трите точки на Юве ((ВИДЕО)

Лациалите играха с човек по-малко 75 минути, но не издържаха в самия край

Оярсабал донесе успеха на Реал Сосиедад срещу Жирона (ВИДЕО)

Испанският национал вкара единствения гол преди почивката

Байерн разби Щутгарт след четири гола след почивката (ВИДЕО)

Баварците не се церемониха със своя опонент

Голям шок за Арсенал! Борнемут шамароса здраво "артилеристите"(ВИДЕО)

Лондончани загубиха тежко при визитата си

10 от Милан успяха да удържат победата над Удинезе в мач със спорно съдийство (ВИДЕО)

"Росонерите" се добраха до успех с 1:0