3. Калмар се дъни срещу слабак, Рапид Виена с втори пореден резил

Калмар се дъни срещу слабак, Рапид Виена с втори пореден резил

Съперниците на Левски и Берое със загуби преди мачовете в Лига Европа

Шведският Калмар, който е следващият съперник на Левски в предварителните кръгове на Лига Европа претърпя неочаквана загуба в шведското първенство от гравитиращия над зоната на изпадащите Юргорден.

Калмар прие 13-я в класирането на стадион Фредриксанс пред почти 6 хиляди зрители, но разочарова феновете си с посредствена игра, която бе наказана с гол на Филип Хелквист в 79-ата минута.

Загубата бе четвърта за Калмар от началото на сезона, но задържа шестото им място в шампионата. Юргорден пък напредна с три места в подредбата.

Съперникът на родния Берое Рапид Букурещ пък претърпя второ поредно поражение в австрийската Бундеслига. След традиционната си загуба в първия мач от Рапид се очакваше да надиграе градския съперник Винер Нойщад. Това не се случи и своеобразните гости си тръгнаха с трите точки след 2:1. Ханес Айгнер и Гуидо Бургщалер пронизаха вратата на вратаря Раймунд Хедъл още през първата част на мача.

Хърватският таран на Рапид Никица Йелавич вкара първия гол за Рапид през сезона в 73-ата минута, но той се оказа недостатъчен. След две загуби и нито една точка на старта на първенството Рапид е в дъното на таблицата. Щурм Грац е водач в класирането с две победи и пълен сбор от точки.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1