3. Кавани изпуска цял мач, Тиаго Силва му показа как се бележи (ВИДЕО)

Кавани изпуска цял мач, Тиаго Силва му показа как се бележи (ВИДЕО)

ПСЖ надви Метц с 2:0 и продължава похода към 4-ти пореден трофей за Купата на Лигата

Пари Сен Жермен победи Метц с 2:0 у дома и стана последният четвърти полуфиналист за Купата на Лигата във Франция. Там са вече Нанси, Монако и Бордо.

Унай Емери пусна смесица от титуляри и резерви в похода към четвърти пореден трофей за парижани в този турнир.

Кавани и Ди Мария на три пъти се разминаха с гола още в първите 10 минути, а в 12-ата Тома Муние отклони в гредата след центриране на Ди Мария. Традиционният голям пропуск на Кавани дойде в 17-ата минута и той успя да нацели вратаря Оберхаузер, вместо цялата врата.

ПСЖ поведе по много познат и наглед прост начин. Ди Мария центрира от корнер, а капитанът Тиаго Силва беше оставен сам и скочи добре, за да насочи в далечния ъгъл за 1:0 в 27-ата минута.

Максуел и Кавани се хващаха за главите след нови пропуски, а вратарят Оберхаузер задържа разликата минимална след удар на Нкунку отблизо.

Нищо не се промени след почивката и стражът на Метц спаси нисък шут на Иконе при пас на Ди Мария. Кавани изпусна пореден шанс и с глава не уцели вратата след центриране на въздесъщия тази вечер Ди Мария.

Ди Мария трябваше сам да вкара, но Синоьрино се върна навреме да изчисти от голлинията. ПСЖ продължи да прави невероятни пропуски и Бен Арфа и Кавани успяха някак да не вкарат пред вратата в 68-ата минута.

Тиаго Силва отново показа на Кавани как се вкарва и след нов корнер в 72-ата минута вкара Метц в дежа вю с втория си гол с глава.

Галатасарай подчини Фенербахче в дербито (ВИДЕО)

Джим-Бом спечелиха с 3:1 турската класика

Бразилци вдъхновиха Реал за обрат до 4:1 (ВИДЕО)