3. Кипърска сензация изхвърли Иван Иванов и Партизан от Шампионската лига /видео/

Кипърска сензация изхвърли Иван Иванов и Партизан от Шампионската лига /видео/

Интернационалната селекция на АЕЛ Лимасол удари за втори път "гробарите" с 1:0, въпреки че игра час с 10 души

Кипърският АЕЛ Лимасол поднесе една от изненадите в третия квалификационен кръг за влизане в групите на Шампионската лига. Отборът от Осторва на Афрродита постигна втора поредна победа с 1:0 над „гробарите” и ги погреба за най-престижния клубен футболен турнир с общ резултат 2:0.

АЕЛ демонстрира страхотно самочувствие в Белград след успеха в първия мач, когато надигра Партизан с 1:0.

В отбора на АЕЛ сред титулярите започна само един играч от Кипър. Чужденците в лицето на бразилците Бебе и Едмар поеха диригентската палка в центъра, а напред португалецът Монтейро и Карлитос от Капе Верде развинтваха Иван Иванов, който почна като титуляр.

По-добрата игра на АЕЛ даде резултат в средата на полувремето. Тогава португалският бранител Доса Жуниор се озова на чиста позиция след неуспешен изстрел на Монтейро и отблизо разпечата Стойкович за 0:1.

Монтейро обаче сякаш прегоря и получи заслужен втори жълт картон за необмислен фаул по крилото в 28-ата минута.

Макар да играха повече от час с човек повече домакините от Партизан нямаха ясна идея как да преодолеят сърцатата игра на съперника.

Защитата на АЕЛ геройски устоя на натиска, а феновете на Партизан едва не линчуваха своите заради загубата.

Челси и Ман Сити удариха на камък с жалбата към Висшата лига

Ръководството на шампионата няма да отложи мачовете на двата отбора в началото на идния сезон

Феновете на Атлетико Мадрид с тежки наказания за хаоса срещу Реал

Двама привърженици са изправени пред доживотни забрани за посещение на мачове на тима

Барселона иска да задържи Левандовски още един сезон

Полският нападател ще е основният стрелец на тима и догодина

Кирил Десподов отнесе глоба от ПАОК

Гръцкият гранд глоби играчите за слабите резултати

Аугсбург надви Гладбах с 2:1 и взе втората си победа за сезона (ВИДЕО)

Кристоф Щьогер вкара почетният гол за гостите, но той не бе достатъчен за частичен обрат

Погба: Кошмарът свърши