3. Класически Реал започна под пара с победа на "Аноета" (ВИДЕО+СНИМКИ)

Класически Реал започна под пара с победа на "Аноета" (ВИДЕО+СНИМКИ)

Гарет Бейл донесе головете при отсъствието на Кристиано Роналдо

Реал (Мадрид) победи с 3:0 Реал (Сосиедад) при визитата си на "Аноета" в първия им шампионатен мач за сезона.

Голмайстори за гостите бяха Гарет Бейл и Марко Асенио през първото полувреме, а точно преди края отново уелсецът бе точен.

Реал не чакаха дълго, за да открият головата си сметка за новия сезон. Още в първата си атака във втората минута вече водеха с 1:0 след попадение на Гарет Бейл с глава.

По-късно Сосиедад се опитаха да окажат съпротива, след като в 17-та минута Микел Оярзабал стреля по посока на Кико Касия, но стражът на „белите“ спаси.

Тони Кроос и Марсело отговориха в 20-та минута, но и техните удари не бяха достатъчно точни. В 40-та минута, все пак, Марко Асенио удвои преднината на Реал преди почивката.

Втората част започна отново при превъзходство на гостите. В 55-та минута Тони Кроос разтресе напречния стълб на вратата на Сосиедад, след като преди това Мората отправи удар, избит от Рули Джеронимо.

В 70-та минута, Матео Ковачич отправи много хубав плътен шут от дистанция, но стражът на домакините със сетни усилия успя да избие в корнер.

Три минути преди края на редовното време, Гарет Бейл се приземи лошо след отскок и остана на терена, а по същото време Серхио Рамос влезе в конфронтация с Юри Берчиче, след което и двамата получиха по жълт картон.

С последното отиграване в срещата, Грет Бейл отбеляза третото попадение, след като преодоля врататя на Сосиедад и прати топката в опразнената врата.

Така футболистите на Зинедин Зидан започнаха по най-добрия начин новия сезон в Испания, след като вчера Барселона също не изненада и взе трите точки от Бетис.

Манчестър Юнайтед плаща огромна неустойка на Тен Хаг при уволнение

Манчестър Юнайтед ще трябва да плати компенсация от около 17.5 милиона паунда на мениджъра Ерик тен Хаг

Байерн сменя Нойер с Алисон?

Бразилският страж на Ливърпул може да поеме към Мюнхен през лятото

Алонсо засипа с похвали Милан преди мача в Шампионската лига

Старши треньорът на Байер Леверкузен сподели очакванията си за предстощия двубой в Шампионската лига

Килиан Мбапе се връща за Реал Мадрид срещу Лил

Френският нападател се е излекувал от контузията си

Байерн Мюнхен си хареса Ди Марко от Интер

Байерн ще иска да замени Алфонсо Дейвис с Федерико Ди Марко през лятото

Ханзи Флик потвърди трансфера на Шчесни в Барселона

Наставникът на Барселона говори преди утрешния мач на каталунците срещу Йънг Бойс в Шампионската лига