3. Кошмар за Стоилов в Турция (ВИДЕО)

Кошмар за Стоилов в Турция (ВИДЕО)

Гьозтепе загуби мач, в който водеше с 3:1

Първата загуба на Станимир Стоилов в турския елит с Гьозтепе дойде по кошмарен начин.

Тимът на българина водеше убедително с 3:1 на Самсунспор до 70-ата минута, след което дойде болезненият обрат за 3:4.

Тимът от Измир поведе след автогол на Зеки Явру в 13-тата минута, който минути по-рано контузи Исак Соле.

Мариус изравни в 28-ата, но единият от бразилските нападатели на гостите - Ромуло Крус, върна преднината на своя тим в 41-вата.

Перфектна контраатака само пет минути след паузата доведе до трето попадение за Гьозтепе, дело на друг от бразилците в тима - Жуан Сантос.

Преднината на гостите от 3:1 се задържа до 70-ата, когато Нчам намали с първия си гол.

11 минути преди края на редовното време Кингсли Шиндлер изравни, а в продължението Нчам донесе пълния обрат за Самсунспор.

Дебют за Гьозтепе записа привлеченият под наем от Челси нападател Давид Датро Фофана.

Тимът на Стоилов има баланс от 2 победи, 3 равенства и поражение.