3. Краев с жълт картон при равенство на Жил Висенте

Краев с жълт картон при равенство на Жил Висенте

Българинът пропусна важен гол за тима си

Божидар Краев игра цял мач и получи жълт картон при равенството на Жил Висенте срещу Витория (Сетубал) от 4-ия кръг на португалското първенство.

Българинът беше официално предупреден в 87-ата минута, а малко по-рано можеше да се превърне в герой за домакините, но вратарят Георги Макаридзе изби негов удар с глава.

Това беше второ поредно равенство за Жил Висенте. Преди седмица новаците направиха 1:1 у дома с Брага. Тимът на Краев е осми в класирането с 5 точки.

Изненадата в снощните мачове беше домакинската загуба на Спортинг (Лисабон) срещи Рио Аве. "Зелено-белите" отстъпиха с 2:3 на "Жозе Алваладе", въпреки че водеха с 2:1 до 86-ата минута. Тогава Ронан изравни от дузпа, а малко по-късно Себастиан Коатес получи червен картон.

В добавеното време Филипе Аугусто реализира третата отсъдена дузпа в полза на гостите и първата загуба на Спортинг през сезона стана факт.

Бившият защитник на Левски Афонсо Фигейредо пък беше изгонен при поражението на Авеш с 2:3 у дома от Фамиликао, който води в класирането с 10 точки. В друг мач Маритимо се наложи с 1:0 като гост на Пасош Ферейра.

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута!

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1