3. Красиво 0:0 между Шахтьор и Брюж, Тулуза излъга Партизан с 1:0

Красиво 0:0 между Шахтьор и Брюж, Тулуза излъга Партизан с 1:0

Отборите на Шахтьор (Донецк) и Брюж не успяха да се победят, завършвайки наравно 0:0. В другата среща в Група „J” от този 5-и кръг на Лига Европа отборът на Тулуза победи тима на Партизан с минималното 1:0 и се доближи само на точка от второто място във временното класиране

Отборите на Шахтьор (Донецк) и Брюж не успяха да се победят, завършвайки наравно 0:0. Срещата се игра на „Донбас Арена” в Украйна и бе от програмата на 5-ия кръг на Група „J” на турнира Лига Европа. Най-чистото положение за гостите от Белгия бе пропуснато от Уесли Сонк в 58-ата минута, най-фрапантния пропуск в срещата бе дело на Левандовски в 91-ата.

След това равенство украинците окупираха еднолично първото място в групата с актив от 13 точки. Гостите от Брюж пък са 2-и с 8 спечелени точки.

В другата среща в Група „J” от този 5-и кръг на Лига Европа отборът на Тулуза победи тима на Партизан с минималното 1:0 и се доближи само на точка от второто място във временното класиране. Единственото попадение в срещата бе дело на Браатен в 53-ата минута.

С победата френският тим вече има 7 точки в Група „J”, на една зад втория Брюж. Гостите от Белград пък са последни с нито една точка в актива си.