3. Кристиано Роналдо избухна с 4 гола при подигравка с Малмьо (ВИДЕО)

Кристиано Роналдо избухна с 4 гола при подигравка с Малмьо (ВИДЕО)

ПСЖ удари Шахтьор (Донецк) у дома, шведите са аут от Европа

Реал (Мадрид) постигна най-резултатната победа за вечерта в последния кръг от груповата фаза на Шампионската лига. „Белия балет” се развихри срещу Малмьо на своя стадион „Сантяго Бернабеу” за победата си с 8:0. С този успех мадридчани се изравниха с Ливърпул за най-голяма победа в този турнир. През ноември 2007 г. „червените” победиха Бешикташ със същия резултат.

Отборът на треньора Рафаел Бенитес завърши група А на първо място с актив от 16 точки, на второто е Пари Сен Жермен с 13. Парижани победиха Шахтьор (Донецк) с 2:0. Украйнците ще играя в Лига Европа, а Малмьо се сбогува с Европа.

Кристиано Роналдо завърши срещата с 4 гола. Това бе четвърти хеттрик за португалеца – пред него е Лионел Меси с 5. Той завърши групата с 11 гола – нещо, което никой не е постигнал до момента.

Карим Бензема завърши срещата с 3 гола. Матео Ковачич добави името си в голмайсторския списък.

Реал (Мадрид) игра вдъхновено и можеше да се поздрави с двуцифрен резултат.

Головата фиеста започна в 12-ата минута, когато Бензема откри. Отново той се разписа в 24-ата минута, а класическата преднина оформи Кристиано в 39-ата.

През втората част в рамките на 11 минути – между 48-ата и 59-ата - португалската звезда мушна още три гола. Ковачич се разписа в 70-ата, а последния пирон в двубоя заби Бензема петнадесет минути преди края на редовното време.

Мареска: Стачка на футболистите изглежда като добра идея