3. Левандовски измъкна ялова Барселона срещу Осасуна (ВИДЕО)

Левандовски измъкна ялова Барселона срещу Осасуна (ВИДЕО)

Ново колебливо представяне за каталунците в Ла Лига

Барселона успя да постигне трети пореден успех в Ла лига след като победи трудно 2:1 Осасуна като гост. Роберт Левандовски отново беше герой за своя отбор, след като се разписа от дузпа в 86-ата мин.

В края на първата част Кунде даде аванс на Барселона и изглеждаше, че Барса ще стигне лесно до успеха, но Чими Авила изравни в 76-ата минута, за да върне интригата.

Новите попълнения на Барса Жоао Феликс и Жоао Кансело записаха официален дебют за тима, а в края на срещата, когато каталунците бяха с човек повече на терена, инициативата бе държана от Осасуна.

Осасуна остана с 10 човека, тъй като Катеня беше изгонен за грубо нарушение, което донесе и дузпа за Барселона, която Левандовски реализира за крайното 2:1.

Балотели пред завръщане в Серия А

Нападателят Марио Балотели е пред завръщане в Серия А

Вратар отказа повиквателна от Нагелсман

Вратарят на Фулъм Бернд Лено заяви, че е отказал поканата на националния селекционер на Германия Юлиан Нагелсман