3. Ливърпул показа хубави неща, но не успя да надделее над Атлетик Билбао (ВИДЕО)

Ливърпул показа хубави неща, но не успя да надделее над Атлетик Билбао (ВИДЕО)

Двата тима врътнаха равенство 1:1

Ливърпул завърши наравно 1:1 в контрола с Атлетик (Билбао). Диого Жота откри резултата в 13-ата минута, а Алекс Беренгер изравни в 53-ата минута. Харви Елиът удари греда в 75-ата минута след великолепен удар. Мърсисайдци ще изиграят последната си проверка преди старта на сезона утре, отново на “Анфийлд”, срещу Осасуна.

Притеснителна новина за мърсисайдци бе контузията на Андрю Робъртсън, който напусна терена малко преди почивката. Той напусна терена, подкпрепян от физиотерапевтите на клуба, след като получи удар в глезена.

Срещата се игра прeд около 40 000 зрители на “Анфийлд”, което е 75 процента от капацитета на стадиона. Това е най-голямата публика, събирала се на съоръжението за последните 16 месеца, в едва втория мач пред зрители за този период.

От клуба обаче трябваше да се извиняват на привържениците, тъй като въвеждането на нова електронна система доведе до опашки на вратите и се наложи двубоят да започне с 30-минутно закъснение.

Галатасарай подчини Фенербахче в дербито (ВИДЕО)

Джим-Бом спечелиха с 3:1 турската класика

Бразилци вдъхновиха Реал за обрат до 4:1 (ВИДЕО)