3. Лийдс бави времето с Груев

Лийдс бави времето с Груев

Халфът влезе чак в продължението на мача с Мидълзбро

Илия Груев игра само няколко секунди за Лийдс при успеха с 3:2 над Мидълзбро в мач от 19 кръг на Чемпиъншип.

Националът на България се появи едва в 93-ата минута, заменяйки Жоел Пирое.

На „Еланд Роуд“ гостите бяха тези, които поведоха в резултата. Това се случи още в 3-ата минута с гол на Емануел Лате Лат.

Лийдс обаче стигна до пълен обрат с голове на Даниел Джеймс и на Крисенсио Съмървил още до 7-ата минута.

В 38-ата минута Джоел Пироу вкара трети гол за домакините, разписвайки се от дузпа.

Точно в 45-ата минута обаче Лате Лат вкара втория си гол в мача и така разликата в резултата отново стана един гол.

През втората част повече голове не паднаха, като в първата минута на добавеното време в игра влезе Илия Груев, заменяйки Пироу.

В класирането Лийдс е трети с 38 точки, лидер е Лестър с 46.

Ливърпул остава на върха след минимален успех над Палас като гост

Жота вкара единственото попадение в мача

Конте: Не мисля, че Наполи заслужено е първи

Треньорът на партенопеите остава здраво стъпил на земята след силния старт в Серия А

Сензация! Специалния е пред завръщане във Висшата лига

Той е гласен за следващ мениджър на Евертън

Компани: Трябва да се върнем към победите още в мача срещу Айнтрахт

Специалистът ще се опита да забрави максимално бързо двубоя с Астън Вила

Голмайсторът на Фейенорд е бил на крачка от Милан през лятото

"Росонерите" са пратили оферта в последния ден, но нидерландският клуб я е отхвърлил

Ювентус взе решение да освободи Погба

Френският халф няма бъдеще при торинския гранд

Жозе Моуриньо към журналист: Не знам дали си играл футбол

Наставникът на Фенербахче призна, че не е бил добър играч

Челси и Ман Сити удариха на камък с жалбата към Висшата лига

Ръководството на шампионата няма да отложи мачовете на двата отбора в началото на идния сезон

Мареска: Челси не е готов да се бори с Арсенал и Сити