3. Лондонската полиция прекрати разследването срещу Марк Клатенбърг

Лондонската полиция прекрати разследването срещу Марк Клатенбърг

След серия разпити полицаите не са намерили никакви доказателства, че реферът е нарекъл Джон Оби Микел "маймуна"

Полицията в Лондон спря разследването срещу рефера Марк Клатенбърг, който ръководи мача Челси – Манчестър Юнайтед, съобщава "Сън". Клатенбърг бе разследван от ченгетата след оплакване миналия месец от Обществото на черните адвокати.

Те твърдяха, че Клатенбърг е нарекъл Джон Оби Микел „маймуна” по време на мача, спечелен от Манчестър Юнайтед с 3:2. Обвиненията срещу рефера обаче са свалени заради липса на доказателства.

Челси направи собствено оплакване към ФА, като там разследването все още тече и решение се чака в края на седмицата.

„Разпитахме когото трябваше и не открихме жертви. Случаят остава като регистриран инцидент. Без жертва на конкретно нарушение, без доказателство, че е била нанесена обида, няма как да разследваме този случай”, обясни говорител на полицията.
Расистки скандал в мач на Лацио от Лига Европа

Футболист на Лацио бе заменен заради обиди по негов адрес

Лудогорец благодари на феновете си

За подкрепата в мача срещу Андерлехт

Кирил Десподов: Влязох в точния момент, за да променя мача

„Още няколко минути и щяхме да победим“, заяви националът ни след мача с Виктория

Халф на Андерлехт: Мислехме, че мачът е свършил, когато Лудогорец изравни

„За щастие имаше засада“, коментира Марио Стрьойкенс

Наказаха треньора на Десподов в ПАОК

Старши треньорът на ПАОК (Солун) Разван Луческу беше наказан от Дисциплинарната комисия на гръцката Суперлига с 23-дневно отстраняване от игралното поле и съблекалнята

Холанд преподписва с Манчестър Сити за дълго

Суперзвездата на Манчестър Сити Ерлинг Холанд има желание да остане в клуба и изглежда готов да подпише нов договор

Моуриньо е доволен от равенството срещу Манчестър Юнайтед

Моуриньо получи червен картон през второто полувреме за бурна реакция към съдийско решение

Треньорът на Андерлехт: Трябваше да проявим търпение