3. Любо Пенев наблюдава дербито на Мадрид между Реал и Атлетико

Любо Пенев наблюдава дербито на Мадрид между Реал и Атлетико

Бившият български футболен национал и легенда на Атлетико (Мадрид) Любослав Пенев присъства на „мадридското дерби” между Атлетико и Реал на стадион „Висенте Калдерон”. Пенев бе заснет от телевизионните камери на двубоя в централната ложа на съоръжението.

Бившият български футболен национал и легенда на Атлетико (Мадрид) Любослав Пенев присъства на „мадридското дерби” между Атлетико и Реал на стадион „Висенте Калдерон”. Пенев бе заснет от телевизионните камери на двубоя в централната ложа на съоръжението. В момента се играе второто полувреме между двата тима, като резултатът е 1:0 в полза на Реал. Попадението отбеляза Рууд ван Нистелрой в 1-ата минута на мача. На терена има 20 футболисти, тъй като изгонени от игра с червени картони са Нистелрой от Реал и Переа от Атлетико.