3. "Магически" гол на Бербатов донесе първа победа на Монако в контролите (ВИДЕО)

"Магически" гол на Бербатов донесе първа победа на Монако в контролите (ВИДЕО)

Българинът отбеляза единственото попадение при успеха с 1:0 над колумбийския Атлетико Хуниор

Димитър Бербатов донесе първа победа на Монако в предсезонните контроли. Българският нападател отбеляза единственото попадение при победата с 1:0 над колумбийския Атлетико Хуниор с прекрасен ножичен удар.

50 000 зрители бяха дошли да наблюдават срещата в Баранкиля, но не успяха да видят любимеца си Радамел Фалкао в действие, който все още не е напълно възстановен от травмата си.

Колумбийците не успяха да видят и Хамес Родригес, чиято звезда изгря на Мондиал 2014, като се очаква в идните дни полузащитникът да стане играч на Реал (Мадрид).

Победният гол на Димитър Бербатов падна в добавеното време на първата част. След центриране отдясно се получи рикошет в играч на домакините, Бербатов се нагласи перфектно за топката и с красив ножичен удар заби кълбото по диагонала.

Българинът отстъпи мястото си на терена пет минути преди края на двубоя, като беше изпратен с бурни аплодисменти от феновете по трибуните, които го възнаградиха за прекрасното му изпълнение.

Следващата контрола на монтегаските е срещу Насионал (Меделин).
Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1