3. Макриев с гол номер 9 в Израел при загубата на Ашдод от Бней Йехуда с 2:3

Макриев с гол номер 9 в Израел при загубата на Ашдод от Бней Йехуда с 2:3

Българският нападател на МС Ашдод Димитър Макриев отбеляза едно от попаденията за своя тим при загубата като гост с 2:3 от Бней Сахин в мач от 24-ия кръг на израелската Първа дивизия. Домакините поведоха в резултата чрез Ганаим в 16-ата минута, а в 44-ата минута Касум удвои. Макриев намали резултата в 45-ата минута, но това не помогна на неговия отбор. Окоча на практика уби интригата в мача в 62-ата минута, когато направи резултата 3:1. Ревиво вкара втори гол за Ашдод в 66-ата минута, но не успя да спаси тима си от загба. След този мач Бней Сахин заема 10-ото място в класирането с актив от 22 точки, докато Ашдод е на 6-ото място с 32 точки.

Българският нападател на МС Ашдод Димитър Макриев отбеляза едно от попаденията за своя тим при загубата като гост с 2:3 от Бней Сахин в мач от 24-ия кръг на израелската Първа дивизия. Домакините поведоха в резултата чрез Ганаим в 16-ата минута, а в 44-ата минута Касум удвои.

Макриев намали резултата в 45-ата минута, но това не помогна на неговия отбор. Окоча на практика уби интригата в мача  в 62-ата минута, когато направи резултата 3:1. Ревиво вкара втори гол за Ашдод в 66-ата минута, но не успя да спаси тима си от загба.

След този мач Бней Сахин заема 10-ото място в класирането с актив от 22 точки, докато Ашдод е на 6-ото място с 32 точки. Голът, който отбеляза Макриев този мач бе под номер 9 за него в израелския шампионат за този сезон.

Алавес отново не прости на Севиля (ВИДЕО)

Трета поредна победа в съперничеството след 2:1

Ница разгроми Сент Етиен с 8:0 (ВИДЕО)