3. Манчестър Юнайтед води на Хъл Сити с 3:1 на полувремето

Манчестър Юнайтед води на Хъл Сити с 3:1 на полувремето

Бербатов подава, Роналдо вкарва

Отборът на Манчестър Юнайтед води с 3:1 на Хъл Сити след едно полувреме игра. „Червените дяволи” започнаха вихрено мача и още в 3-ата минута откриха резултата. След подаване на Бербатов топката попадна в Кристиано Роналдо, който се обърна, шутира и след удар в гредата, топката се оплете в мрежата.

Въпреки надмощието на Юнайте, в 23-ата минута Хъл Сити изненадващо изравни. След центриране от пряк свободен удар Даниел Козин отклони топката в мрежата зад Ван дер Саар.
Веднага след гола Манчестър започна да търси ново попадение. В 29-ата минута след подаване на Бербатов Майкъл Карик отбеляза второто попадение след невероятен удар от границата на наказателното поле.
В края на полувремето Кристиано Роналдо отбеляза ново попадение. След центриране от ъглов удар в 44-та минута Роналдо засече топката и я прати за трети път във врата на Хъл.

Така след едно полувреме игра шампионът Манчестър Юнайтед води на Хъл Сити с 3:1.
Роналдо: Белингам и Ямал могат да са звездите на новото поколение