3. Манчини бесен на Балотели след отпадането от Лига Европа

Манчини бесен на Балотели след отпадането от Лига Европа

Мениджърът на "гражданите" определи постъпката на нападателя като глупава

Мениджърът на Манчестър Сити Роберто Манчини бе доста недоволен след отпадането на тима си от Лига Европа, а също така бе и разочарован от нападателя на „гражданите” Марио Балотели, който си изкара глупав червен картон в снощния мач на отбора с Динамо Киев, пише Евроспорт. Англичаните спечелиха с минималното 1:0, като това не бе достатъчно, за да могат те да продължат на четвъртфиналите на турнира, защото първата среща бе завършила при резултат 2:0 в полза на украинския тим.

Балотели срита доста грубо в краката противников играч в 36-ата минута, а главният съдия на мача сметна, че влизането с бутоните напред заслужава червен картон и показа директен такъв на бившия играч на Интер.

„Ако бяхме останали 11 срещу 11, вероятно щяхме да вкараме два или три гола. Много съм разочарован, защото трудно се играе с човек по-малко в мач като този”, отсече Манчини.

„Проблемът за Марио е, че той си мисли, че може да е фантастичен играч, но когато направи нещо глупаво като това, е трудно за мен, за него и за отбора ни”, довърши мениджъра на „гражданите”.

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

НА ЖИВО: Интер - Милан 1:1

Следете тук Дерби дела Мадонина

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1