3. Мъри получи 4 подаръка за 44-ия си рожден ден, Пелето поднесе единия (видео)

Мъри получи 4 подаръка за 44-ия си рожден ден, Пелето поднесе единия (видео)

Станимир Стоилов и Анортозис са на крачка от участие в плейофите след 4:1 над Докса

Воденият от българския специалист Станимир Стоилов кипърски гранд Анортозис записа пореден впечатляващ успех в местния шампионат, след като навръх 44-ия рожден ден на своя наставник разби с 4:1 Докса в мач от 21-ия кръг на първенството.

Два гола на стадион „Антонис Пападопулос” реализира Кафу, разписал се в 12-ата и 49-ата минута, след като преди това Галеано бе изравнил резултата с попадение за гостите, паднало в 36-ата минута.

Третият гол за домакините бе дело на Марангос десетина минути след почивката, а българският национал на домакините Станислав Ангелов оформи крайното 4:1 в заключителната част на двубоя.

Двубоят се игра пред празни трибуни, тъй като отборът на Анортозис бе лишен от подкрепата на своите привърженици заради ексцесиите по време на гостуването преди два кръга на предпоследния в класирането Ермис, при което Анортозис отстъпи драматично с 1:2 (с голове в 91-ата и 93-ата минути), а заради гостуващите фенове срещата бе прекратена.

След днешния успех съставът на Мъри е само на крачка от влизане в плейофите за титлата, тъй като момчетата на българския наставник вече се намират само на 2 точки зад четвъртия Аполон, който обаче е с мач повече.

До края на шампионата остават пет кръга.

Галатасарай подчини Фенербахче в дербито (ВИДЕО)

Джим-Бом спечелиха с 3:1 турската класика

Бразилци вдъхновиха Реал за обрат до 4:1 (ВИДЕО)