3. Марто Петров с 52 минути при загуба на Болтън

Марто Петров с 52 минути при загуба на Болтън

Фулъм би Уигън с 2:0 като гост

Отборът на Болтън допусна нова грешна стъпка в борбата си за оцеляване, след като днес отстъпи с 1:3 на тима на Суонзи. Срещата се игра на стадион „Либърти” и бе от програмата на 10-ия кръг на английската Висша лига.

Българският национал Мартин Петров отново започна като титуляр за „уондърърс”, но бе заменен в 52-ата минута, след като в 48-ата гостите останаха с човек по-малко след втори жълт картон на Гарднър.

Като цяло мачът не бе особено хубав и през първото полувреме зрителите не видяха почти никакви интересни положения.

В самото начало на втората част обаче, Гарднър получи втори жълт картон и остави своите с човек по-малко на терена, а само няколко секунди след изгонването му Алън даде преднина на „лебедите”.

В 57-ата минута Синклеър покачи на 2:0 от дузпа, а в 74-ата Греъм си отбеляза злощастен автогол за 2:1. Нападателят обаче изкупи вината си в даденото от рефера продължение, когато оформи и крайното 3:1.

В друг мач от този 10-и кръг в Премиършип, тимът на Фулъм победи с 2:0 като гост състава на Уигън.

Клинт Демпси даде преднина на „котиджърс” в 42-ата минута след хубава асистенция на Замора, а в 87-ата Муса Дембеле оформи крайното 2:0, след като бе изведен на добра позиция от Сидуел.

Барселона планира да си върне Неймар следващото лято

Бразилецът продължава да лекува тежка контузия в коляното след трансфера си в Ал-Хилал

Дембеле се извини и е обратно в групата на ПСЖ

Френският нападател е реабилитиран от Луис Енрике

Шчесни разкри, че Левандовски му се е обадил за Барселона

Полският страж подписа с каталунците, за да замени Марк-Андре Тер Стеген

Мейсън Маунт е под въпрос за Порто

Английският халф на Манчестър Юнайтед не е на 100% преди гостуването в Португалия

Илия Груев със съмнение за тежка контузия на коляното

Родният национал е получил проблема във вчерашния мач срещу Норич

Тен Хаг не е притеснен за бъдещето си

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг призова играчите си "да запазят вяра", че могат да бързо да се съвземат след загубата от Тотнъм