3. Меси и Барселона с нови отличия

Меси и Барселона с нови отличия

"Винаги е приятно когато получаваш награди", каза Лео, който бе избран за №1 в света през 2015 година

Лионел Меси бе избран за най- добър футболист за 2015 г. на церемонията на Световните футболни награди в Обединените Арабски Емирства. Неговият тим Барселона бе опреденел за отбор на годината.

Аржентинската суперзвезда спечели приза, след като изпревари големия си конкурент Кристияно Роналдо и вратарят на Ювентус Джанлуиджи Буфон. Меси успя да спечели с Барселона Титлата на Испания, Шампионската лига и Световното клубно първенство, с което не остави шансове на останалите кандидати

"Винаги е приятно когато получаваш награди. Въпреки, че е най- важен успехът на отбора се радвам и да получа признание за моята игра. Не мога да определя най- хубавия момент през тази година, защото те бяха толкова много, спечелихме всичко", заяви Меси

Барселона бе определен за отбор номер едно със спечелените пет трофея през календарната година.

Селекционерът на националния отбор на Белгия Марк Вилмотс бе определен за треньор номер едно, след като успя да изкачи "червените дяволи” на първо място в ранклистата на ФИФА и осигури участие на отбора на финалите на Европейското първенство през 2016г.

Ветераните Франк Лампард и Андреа Пирло пък получиха награди за цялостен принос към футбола.

Рафаел Леао: Чест е да съм капитан на Милан

Крилото на "росонерите" говори преди тазвечершния сблъсък с Байер Леверкузен

Юнайтед набелязал Индзаги за заместник на Тен Хаг?

Италианският специалист се представя отлично в Интер последните три години

Шампионска лига отново е тук с две мегадербита

Вторият кръг от Шампионската лига предлага Байер Леверкузен - Милан и Арсенал - ПСЖ