3. Милан победи с 3:0 Сампдория

Милан победи с 3:0 Сампдория

Милан победи с 3:0 Сампдория в мач от седмия кръг на италианската Серия "А". Домакините бяха по-активни през второто полувреме, когато вкараха и трите гола в този мач. Въпреки натиска им, не се виждаше как ще пробият здравата защита на Сампдория, но в 55-ата минута Милан получи съдийски подарък.

Милан победи с 3:0 Сампдория в мач от седмия кръг на италианската Серия "А". Домакините бяха по-активни през второто полувреме, когато вкараха и трите гола в този мач. Въпреки натиска им, не се виждаше как ще пробият здравата защита на Сампдория, но в 55-ата минута Милан получи съдийски подарък. Реферът "видя" игра с ръка на Лучини в наказателното поле и отсъди дузка, плюс червен картон за бранителя. Роналдиньо отбеляза наказателния удар, а 15-минути по-късно реализира и втория си гол срещу обезверения вече противник.  Домакините продължиха да атакуват до края на мача и третото попадение логично падна, като то бе дело на Филипо Индзаги в 90-та минута.