3. Мицански измъкна Франкфурт от опасната зона с 4 гола в 4 мача

Мицански измъкна Франкфурт от опасната зона с 4 гола в 4 мача

Българинът започна като титуляр на „Франкфуртер” и вкара за 2:1 над Карлсруе

Българският нападател Илиан Мицански не спира да бележи във Втора Бундеслига. Бившият стрелец на Кайзерслаутерн се разписа за четвърти път в също толкова срещи с екипа на ФСВ Франкфурт и така спомогна за успеха с 2:1 на своите над Карлсруе.

Българинът започна като титуляр на „Франкфуртер” и откри резултата в мача от 23-я кръг, възползвайки се от грешка на Йелен в 33-ата минута, а десет по-късно колегата му в предни позиции Чиназ удвои преднината на домакините.

Гостите стигнаха само до почетно попадение дело на Цолер в 72-та минута, но не избегнаха поражението и така останаха в опасната зона с едва 19 точки от 23 мача.

С победата си днес съставът на ФСВ Франкфурт събра с две точки повече в своя актив и така вече не е сред застрашените от изпадане тимове.

Чочев: Лудогорец можеше и да победи Виктория Пилзен

Вижте какво заяви Чочев след ремито в Лига Европа

Нападател на Лудогорец: Равенството е ок

Квадво Дуа коментира ремито с Виктория Пилзен в Лига Европа

Челси бие с 4:2 в Лига Европа (ВИДЕО)

Лондонският Челси разби вкъщи белгийския Гент

Какъв мач! Юнайтед пропиля аванс от два гола срещу Порто, но Магуайър спаси тима си от загуба в края (ВИДЕО)