3. Мицански с едно полувреме срещу Байерн

Мицански с едно полувреме срещу Байерн

Българският нападател Илиян Мицански влезе като резерва на почивката при загубата на Кайзерслаутерн с 2:3 (1:1) от Байерн в контролна среща.

Двубоят се игра на стадион "Фриц Валтер" пред 25873 зрители.

Томас Мюлер откри за баварците в средата на първата част, след като засече за далечната греда добро центриране от ляво на Ариен Робен. Флориан Дик изравни от фаул в 35-ата минута.

Байерн започна силно след почивката и в 68-ата минута резервата Емре Чан се разписа на празна врата след отличен пас на Мюлер. Четири минути преди края Джердан Шакири направи 3:1 след асистенция на друго ново попълнение в състава на гостите Марио Манджукич.

Итай Шехтер оформи крайното 2:3 след грешка в отбраната на Байерн в последните секунди.

Челси и Ман Сити удариха на камък с жалбата към Висшата лига

Ръководството на шампионата няма да отложи мачовете на двата отбора в началото на идния сезон

Феновете на Атлетико Мадрид с тежки наказания за хаоса срещу Реал

Двама привърженици са изправени пред доживотни забрани за посещение на мачове на тима

Барселона иска да задържи Левандовски още един сезон

Полският нападател ще е основният стрелец на тима и догодина

Кирил Десподов отнесе глоба от ПАОК

Гръцкият гранд глоби играчите за слабите резултати

Аугсбург надви Гладбах с 2:1 и взе втората си победа за сезона (ВИДЕО)

Кристоф Щьогер вкара почетният гол за гостите, но той не бе достатъчен за частичен обрат

Погба: Кошмарът свърши