3. Монако и Валенсия откриха с реми „Емирейтс къп”, в Лондон освиркваха Бербатов (ВИДЕО)

Фалкао се завърна в игра и смени българина, който бе титуляр при 2:2 в Лондон

Монако дебютира в приятелския турнир „Емирейтс къп” с равенство срещу Валенсия. Двата състава си стиснаха ръцете след реми 2:2, което им носи по три точки, защото по регламент всеки тим получава по точка за отбелязан гол.

Българският нападател започна срещата като титуляр и остана на терена до 70-ата минута, в която бе заменен от завърналия се след дълго отсъствие заради травма в коляното Радамел Фалкао.

Българинът не направи най-силния си мач и бе освиркан от трибуните, където имаше предимно феновете на Арсенал, които очевидно са запомнили силните мачове на Митко с екипа на лондонските съперници - Фулъм и Тотнъм.

Иначе резултатът бе открит от Рубен Везо, вкарал си автогол в 30-ата минута, а седем по-късно Рикардо Карвальо му върна жеста и изравни – 1:1.

Така завърши първото полувреме, а през второто се разписаха две от резервите. Първо Пако Алкасер изведе напред Валенсия в 69-ата минута, а в 80-ата Лукаш Окампос оформи крайното 2:2.

Следващият мач от турнира е между останалите два участника, а именно Бенфика и Арсенал.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1