3. Монако падна от Рен и вече 4 кръга няма успех в Лига 1 (ВИДЕО)

Монако падна от Рен и вече 4 кръга няма успех в Лига 1 (ВИДЕО)

Бербатов игра 81 минути, но не успя да помогне на Монако, който загуби с 0:2

Димитър Бербатов започна като титуляр и игра 81 минути, но Монако загуби с 0:2 гостуването на Рен от 15-ия кръг на Лига 1. Герой за бившия отбор на Гонзо тази вечер беше роденият в Камерун нападател Пол Нтеп, който има и френско гражданство. Поражението удължи серията на Монако без победа в шампионат ана 4 срещи

В 10-ата минута Нтеп проби отляво, а Абденур имаше злощастието да прати в собствената си врата за 1:0.

7 минути по-късно Нтеп пак се разходи сред защитата на „монегаските” и намери Ола Тойвонен, а шведът нямаше проблеми да направи 2:0 отблизо.

Вратарят Субасич попречи на Дукуре да направи резултата класически преди почивката.

След паузата Монако натисна, но точният завършващ удар все убягваше на гостите. Бербатов игра с глава след корнер в 49-ата минута, но топката му дойде неудобно и със защитник на гърба той прати анемично в аут.

След час игра вратарят на Рен изби центриране на Мартиал и Ечиечиле тресна напречната греда на празна врата от 13-14 метра.

Моутиньо центрира на втора греда от пряк свободен удар, но Ечиечеле остана пред топката и не нанесе хубав удар от непосредствена близост.

Костил спаси силен изстрел на Фабиньо в 65-ата минута, а две по-късно Пажо излезе от дълбочина и засече с глава, но Субасич направи страхотно спасяване.

13 минути преди края гол на Нтеп беше отменен за засада, което се оказа правилното решение, а до края Монако нямаше сили дори за почетен гол.

В 81-ата минута Берба беше заменен от Валер Жермен, който не промени нищо в атаката на гостите.

Отборът на Бербатов е в златната среда - 10-ти с 20 точки, а Рен вече има 25 и проби до четвъртото място.

Тотнъм остана без Хюн Мин Сон

Капитанът на Тотнъм пропуска гостуването на Брайтън, както и мачовете на националния отбор