3. Моуриньо: Победихме най-добрия отбор във Висшата лига

Моуриньо: Победихме най-добрия отбор във Висшата лига

”Първото полувреме беше нашето полувреме. Бяхме по-добри, много по-добри”, коментира мениджърът на Челси след успеха над Манчестър Сити с 2:1

Мениджърът на Челси Жозе Моуриньо бе доволен от успеха на своя тим срещу Манчестър Сити по-рано днес. „Сините” от Лондон надвиха „гражданите” с 2:1 и по този начин се доближиха само на 2 точки зад лидера в подреждането Арсенал.

”Първото полувреме беше нашето полувреме. Бяхме по-добри, много по-добри”, коментира Моуриньо след срещата.

”Трудно е да си много по-добър от фантастичен отбор. Трябваше да вкараме повече голове. През второто полувреме те стартираха много силно. Отбелязаха страхотен гол и след това мачът бе отворен. Беше и за двата отбора. В такъв период имаш нужда от малко късмет, за да спечелиш такива мачове”, допълни мениджърът на лондончани.

”Спечелихме мач, който е много важен за нас. Мисля, че победихме най-добрия отбор във Висшата лига”, добави Моуриньо.