3. Нотингам Форест спря серията от загуби (ВИДЕО)

Нотингам Форест спря серията от загуби (ВИДЕО)

Новаците се измъкнаха от последното място след 1:1 с Астън Вила

Нотингам Форест се измъкна от последното място във временното класиране на английската Висша лига след домакинско реми 1:1 с Астън Вила в мач от 10-ия кръг.

Така двата отбора не се победиха за четвърти пореден път в елита на стадиона в Нотингам, където за последно се срещнаха през миналия век – 1998 година.

Тогава те фиксираха нулево реми, а сега си размениха по един гол още преди почивката.

Всъщност, попаденията бяха разделени от само 7 минути. В 15-ата Емануел Денис откри за домакините, а в 22-ата капитанът на гостите Ашли Йънг изравни със страхотно попадение от дистанция.

До края повече голове не паднаха и така двата отбора поделиха точките. Нотингам Форест спря серията си от 5 загуби и вече има точно 5 в своя актив, така че изпревари с 1 Лестър, който остана на последното място.

Астън Вила пък събра 9 пункта и е на 16-о място в таблицата.

Удинезе обърна Парма от 0:2 като гост