3. Нюкасъл би Уест Хем с 4:3 в луд мач с 2 обрата (ВИДЕО)

Нюкасъл би Уест Хем с 4:3 в луд мач с 2 обрата (ВИДЕО)

„Свраките“ с червен картон и нови контузии след 110-минутна битка

Нюкасъл постигна впечатляващ обрат от 1:3 до 4:3 срещу гостуващия Уест Хем в първия мач от XXX кръг на английската Висша лига.

„Свраките“ откриха резултата с ранен гол от дузпа на Александър Исак (6), но до почивката Михаил Антонио (21) и Мохамед Кудус (45+10) дадоха аванс на лондончани.

Те го увеличиха скоро след паузата, тъй като звездата им Джаред Боуен (48) също се разписа, а междувременно още двама от Нюкасъл се контузиха.

Всичко обаче се обърна в 77-ата минута, когато след намеса на ВАР домакините получиха доста дискусионна дузпа. Исак (77) отново я превърна в гол, за да намали до 2:3, след което на сцената се появи резервата Харви Барнс.

Той изравни в 83-ата минута, а в последната 90-а на редовното време донесе успеха на „свраките“.

Срещата продължи над 110 минути, но след нея Нюкасъл вече може да се похвали с 43 точки, като има само с 1 по-малко от 7-ия във временното класиране тим на Уест Хем.

Флик: Хубаво е да си треньор на Барселона

Специалистът се наслаждава на първите си месеци в Каталуния

Алонсо преди Байерн: Готови сме за "пълна газ"

Треньорът на Леверкузен е обнадежден преди дербито

Слот каза от какво е разочарован

Мениджърът на Ливърпул съжалява за загубата от Нотингам Форест

Милан отказа 80 милиона за Майк Менян

Челси са поискали да купят французина през лятото, но росонерите са били категорични

Компани: Байерн Мюнхен винаги е фаворит

Той говори преди дербито с Байер Леверкузен в Бундеслигата

Сърбия и Албания с обща кандидатура за Евро U21 2027

Белгия и Турция също са сред страните, които искат домакинството

Ръководството на Ман Юнайтед работи по план "150"

Голямата цел на "червените дяволи" е да се спечели титлата във Висшата лига през 2028г.

Удар за Рома: Дибала пак се контузи