3. Нюкасъл и Брюж с лесни победи в група D (ВИДЕО)

Нюкасъл и Брюж с лесни победи в група D (ВИДЕО)

"Свраките" се наложиха с 3:0 над Бордо, белгийците побеждават Маритимо с 2:0

Oтборът на Нюкасъл победи с лекота гостуващия Бордо с 3:0 в мач от група D на Лига Европа.

По този начин бе сложен край на серията на Бордо от 13 мача без загуба във всички турнири. Шола Амеоби изведе "свраките" напред в резултата в 16-та минута, засичайки центриране на Обертан отляво.

Нелеп автогол на Енрике в 40-та минута удвои преднината на англичаните, с което гостите на практика рухнаха.

Крайното 3:0 оформи Папис Сисе в 49-та минута, пращайки топката в долния десен ъгъл с удар от средна дистанция.

В другата среща от групата Брюж също нямаше особени проблеми срещу Маритимо, постигайки успех с 2:0.

След нулево равенство през първата част, Карлос Бака реализира първото попадение в 57-та минута, а след това асистира за второто, дело на Бьорн Влеминкс в 71-та.

В класирането след два кръга Нюкасъл води с четири точки, Бордо и Брюж са с по три, а Маритимо е с една.

Флик: Хубаво е да си треньор на Барселона

Специалистът се наслаждава на първите си месеци в Каталуния

Алонсо преди Байерн: Готови сме за "пълна газ"

Треньорът на Леверкузен е обнадежден преди дербито

Слот каза от какво е разочарован

Мениджърът на Ливърпул съжалява за загубата от Нотингам Форест

Милан отказа 80 милиона за Майк Менян

Челси са поискали да купят французина през лятото, но росонерите са били категорични

Компани: Байерн Мюнхен винаги е фаворит

Той говори преди дербито с Байер Леверкузен в Бундеслигата

Сърбия и Албания с обща кандидатура за Евро U21 2027

Белгия и Турция също са сред страните, които искат домакинството

Ръководството на Ман Юнайтед работи по план "150"

Голямата цел на "червените дяволи" е да се спечели титлата във Висшата лига през 2028г.

Удар за Рома: Дибала пак се контузи