3. ОБЗОР: Манчестър Сити няма спирачки, записа шеста поредна победа в Англия (РЕПОРТАЖИ)

Вижте всички резултати и голмайстори от играните мачове днес!

Шампионът на Англия Манчестър Сити записа шеста поредна победа във Висшата лига, побеждавайки на „Етихад” Борнемут с 3:1. „Гражданите откриха резултата в 16-ата минута чрез Бернанрдо Силва, но Уилсън върна интригата в края на първото полувреме, връщайки паритета в мача. След почивката Рахийм Стърлинг (57`) върна преднината на своя тим, а Гюндоган (79`) окончателно сломи съпротивата на „черешките”. След успеха „гражданите” имат в актива си 38 точки, на 5 пред втория Ливърпул, който обаче има мач утре срещу градския съперник Евертън.

Успех записа и тимът на Кристъл Палас, прекъсвайки черна серия от 8 поредни мача без победа. Селекцията на Рой Ходжсън се справи у дома с 2:0 срещу Бърнли.

При същия резултат Лестър затвори мача срещу гостуващия Уотфорд. Варди откри от дузпа в 12-ата, а Мадисън удвои след 13 минути за крайното 2:0.

Чиста победа имаше и за Уест Хем. „Чуковете” сразиха с 3:0 като гости Нюкасъл. Два от головете вкара Хавиер Ернандес, а Фелипе Андерсън оформи класиката в добавеното време на мача.

В друг мач игран по същото време Брайтън се наложи трудно с 2:1 над Хъдърсфийлд.

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

НА ЖИВО: Интер - Милан 1:2

Следете тук Дерби дела Мадонина

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1