3. Омония и Аполон ще играят на финала за Купата на Кипър

Омония и Аполон ще играят на финала за Купата на Кипър

И за двата тима това е шанс за трофей, след като Апоел (Никозия) вече си гарантира шампионската титла.

Омония (Никозия) и Аполон (Лимасол) ще спорят на финала за Купата на Кипър, който ще се играе на 18-и май. И за двата тима това е шанс за трофей, след като Апоел (Никозия) вече си гарантира шампионската титла. Омония се нуждаеше от продължения при гостуването си на Етникос (Ахна) във втората полуфинална среща и се класира след 1:1 и с общ резултат 2:1. Омония спечели първата среща с 1:0, а сега в 54-ата минута Левани Кебадзе даде аванс на домакините от Ахна. Леандро изравни в 113-ата минута и прати зелените на финал.

Там ще ги чака Аполон (Лимасол), за когото това е последен шанс да си осигури участие в Лига Европа. Вчера Аполон отстрани Анортозис на Станимир Стоилов. В мач-реванш като домакин Анортозис загуби с 1:2 от Аполон. Първата среща завърши наравно 1:1. Кафу откри за домакините в 7-та минути. Гостите стигнаха до успеха с попадения на Бангура в 77-та и на Мърдакович в 90-та минута. В последните секунди на мача в игра за Анортозис се появи Станислав Ангелов.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1