3. Палермо прекъсна победната серия на Наполи

Палермо прекъсна победната серия на Наполи

Ивайло Чочев игра 20-ина минути при победата на „орлите”

Отборът на Палермо прекъсна победната серия на Наполи и стигна до успех с 3:1 у дома в мач от 23-ия кръг на Серия „А”. Българинът Ивайло Чочев се появи като смяна в 69-ата минута, но не направи нищо запомнящо се.

„Орлите” поведоха още в 14-ата минута с изключителен гол на Ашраф Лазаар от около 30 метра. Мароканецът изстреля истинска бомба, като в края на полета си топката промени траекторията си и подлъга Рафаел.

В 36-ата Франко Васкес направи резултата 2:0, като отбеляза втория красив гол в срещата. Пиазон проби добре отдясно, обърна фронта на атаката с пас към Дибала. Аржентинският нападател пусна топката към Васкес, който с прецизен удар от дъгата пред наказателното удвои аванса на домакините.

През втората част Наполи заигра по-добре, а малко след подновяването на играта Кайехон стреля опасно от пряк свободен удар, но прати топката малко над вратата.

Въпреки, че гостите заиграха по-добре, Палермо стигна и до трети гол. В 65-ата Дибала проби отляво, центрира към Васкес. Аржентинецът свали топката с глава към Ригони, който отблизо не пропусна.

Към края на срещата Наполи стигна до почетен гол. Де Гузман центрира от свободен удар, а Габиадини отбеляза много елегантно попадение, след като вкара топката с пета.

С победата си Палермо се изкачва до седмата позиция, като вече има 33 точки, докато Наполи остава трети с 42.

Норвежкият защитник на Лудогорец говори след равенството с Виктория Пилзен

ПАОК и Десподов паднаха на „Тумба“(ВИДЕО)

Лондонският Челси разби вкъщи белгийския Гент

Какъв мач! Юнайтед пропиля аванс от два гола срещу Порто, но Магуайър спаси тима си от загуба в края (ВИДЕО)