3. Палермо удари Фрозиноне в битката за оцеляване (ВИДЕО)

Палермо удари Фрозиноне в битката за оцеляване (ВИДЕО)

Чочев и Тонев се появиха като резерви

Отборът на Палермо победи като гост Фрозиноне с 2:0 в мач от XXXV кръг на Серия „А”, който беше и пряк сблъсък между два от отборите, намиращи се в зоната на изпадащите.

Българските национали Александър Тонев и Ивайло Чочев бяха резерви за отборите си, като Сашо Тонев се появи в игра за Фрозиноне в 75-ата минута на мястото на Роберт Гучер, а Чочев влезе самия край за Палермо, заменяйки Алберто Джилардино.

Именно последният откри резултата в 56-ата минута, а македонецът Александър Трайковски в 90-ата оформи крайното 2:0.

С осмия си успех за сезона Палермо измести Фрозиноне от 18-ото място в класирането и вече има 32 точки, с две повече от съперника и с равен актив с Карпи. Първият спасяващ се тим обаче има с мач по-малко.

Конте: Наполи може да навакса пропуснатото само с много работа

"Да не играеш в Европа си има и предимства, и недостатъци", каза треньорът на Наполи