3. Партизан е на финал за Купата на Сърбия след гол и асистенция на Бандаловски (ВИДЕО)

"Гробарите" победиха с класика Спартак (Суботица) и ще играят на финал за Купата

Иван Бандаловски се отчете с гол и асистенция при при победа с класика на Партизан в полуфинала за Купата на Сърбия срещу Спартак (Суботица).

В първия двубой между двата тима в Белград мачът завърши 0:0 и така с общ резултат 3:0 Партизан стигна до двубоя за трофея.

Другият българин в състава на "гробарите" Валери Божинов също взе участие в мача, като и двамата с Бандаловски бяха титуляри. Божинов остана на терена до 63-ата минута, докато Бандата записа цял мач.

Двубоят започна перфекто за гостите, които поведоха още във 2-рата минута след гол на Михайлович дошъл след асистенция на Бандаловски. До края на първото полувреме феновете на стадиона в Суботица не видяха нищо интересно.

През втората част Партизан се справи с първоначалния натиск на домакините и в края нанесе решителен удар с попадения на Влахович (84-тата минута) и Бандаловски (90-тата минута).

На финала Партизан ще срещне победителя от сблъсъка между Борац Чачак и Явор Иваница. В първия двубой Явор победи с 2:1.